Herní systém 2014

Deset přihlášených týmů bude rozděleno losem do 2 skupin po 5 týmech. Ve skupině si zahraje každý s každým a to na 2 hrané sety od stavu 5:5 (nebo 7:7) do 25 bodů, nebo se bude hrát od stavu 0:0 do 20 bodů (podle dohody na místě). Ideálně by se měl každý zápas vejít do 30 minut, před každým zápasem bude 5 minut na rozcvičení.
Herní systém ve skupinách bude takový, že v kažém zápase půjde o 3 body. Při výhře 2:0 na sety je získá vítěz, při remíze 1:1 na sety si body soupeři rozdělí – 2 body ten s lepším skóre v zápase, 1 bod ten s horším skóre. O pořadí ve skupinách pak rozhodne:
  1. počet dosažených bodů
  2. +/- ve skóre uhraných/obdržených míčů
  3. výše uhraných míčů ve skóre
První dva týmy z každé skupiny postoupí do play-off, ve kterém se utakjí o 1. až 4. místo.  semifinále – finále, variantně podle času a chuti týmů se v tomto play-off mohou zařadit i opravy. Opět se bude hrát na dva hrané sety (do kolika bodů se určí podle časových možností na místě).
Týmy na 3. a 4. místě ve skupinách si také v play-off zahrají o 5. až 8. místo a to zase na dva hrané sety (do kolika bodů se určí podle časových možností na místě).
Týmy na 5. místech ze skuin si zahrají mezi sebou o umístění.
Každý tým si tak zahraje minimálně 5 zápasů